Son Eklenenler

COINMARKETCAP.COM ‘A YENİ EKLENEN VE MANTIKLI PROJELERE SAHİP COIN TANITIMLARI

 

Bluzelle ( BLZ )

Coin adı : Bluzelle
Coin sembolü : BLZ

Çıkış tarihi : 6 ŞUBAT 2018
Çıkış Fiyatı : $0,42
Market Cap : $126.254.535

24 Saat sonraki fiyatı : $0,76
24 Saatlik işlem hacmi : $82.809.500
24 Saatlik değişimi : +31,11%

Bluzelle ( BLZ ) coin nedir?

Bluzelle, merkezi olmayan internet için tasarlanmış bir veri depolama platformudur. Çözüm, yüksek güvenilirlik, kurumsal düzeyde ölçeklenebilirlik ve yüksek performans hızları sunmayı taahhüt eder.

Singapur’da kurulu olan şirket A Serisi finansmanını 1.5 milyon dolar artırdı. Birçoğu, 2014 yılında kurulan yeni bir merkezileştirilmiş blok zincir depolama sağlayıcısı Storj’le karşılaştırıldılar.

Sonuçta, Bluzelle’nin amacı, yeni internet, merkezi olmayan internet ve verimli bir şekilde çalışmaya yardımcı olmaktır.

Bluzelle Nasıl Çalışır?

Bluzelle, blokçu için orta katmanlı bir depolama çözümü yaratıyor. Açıkçası blokçu sadece bir protokoldür, tıpkı internet bir iletişim protokolü gibidir. Bu protokolün tümünden yararlanmak için katmanlı uygulamalara ihtiyacımız var. Bluzelle’ın fırsat gördüğü yer budur.

Bluzelle’in ilk hedefi merkezi olmayan bir veritabanı ağı oluşturmaktır.

Bluzelle veritabanı ağı, donanım kaynaklarını ağa kiralayarak üreticilere getiri elde etme fırsatı içerir.

Ekosistem Bluzelle coin kullanımı etrafında döner. Tüketiciler veritabanı servislerine erişmek için belirteçler varken, üreticiler kaynaklarını paylaşma karşılığında tokens kazanacaklar.

Bluzelle Özellikleri

Bluzelle aşağıdaki özelliklerin hepsini vurguluyor;

Yüksek Güvenilirlik: Bluzelle, tüm dünyadaki düğümlere küçük veri parçalarını depolar ve herhangi bir arıza noktasını ortadan kaldırır.

Kurumsal Ölçeklenebilirlik: Bluzelle, verileri kurumsal düzeyde ölçeklenebilirlik sağlayabilen benzersiz, dağıtılmış ve akıllı bir şekilde saklar.

Yüksek Hız: Bluzelle yüksek performans hızlarını vurgular. Bu hızları sağlamak için Bluzelle, performans metriklerini karşılamak için tüketicinin verilerini parçalayan düğümlerin sayısını ve konumunu dinamik olarak ayarlayacaktır.

Sonuç

Bluzelle, merkezi olmayan internet ve kurumsal kullanım için merkezi olmayan bir veri depolama çözümü oluşturan bir Singapur ve Vancouver merkezli şirkettir. Şirketin depolama sistemi Storj gibi seçenekler gibi çalışır. Müşteriler, dünya çapında bilgisayar kaynakları üzerinde belirteçler harcayabilir veya kullanılmayan bilgisayar kaynakları için belirteçler kazanabilir.

KAYNAK